sklep

marki

konsjeż

o nas

kontakt

Zydo to prestiżowa, znana na całym świecie firma rodzinna, która od pokoleń pielęgnuje swoją pasję do diamentów tworząc najwyższej klasy kolekcje biżuterii. Projekty ZYDO cechuje elegancja, innowacyjność i doskonały styl, czyli wszystko, co kryje się pod określeniem „Made in Italy”. Jako jedna z nielicznych włoskich marek jubilerskich ZYDO wciąż lokuje 100% produkcji w Złotym Mieście Valenza. Zapewnia to najwyższą jakość, której można oczekiwać tylko od największych mistrzów rzemieślniczych we Włoszech. Damska biżuteria ZYDO to symbol najwyższego stylu. Wyjątkowa jakość każdego diamentu i kamienia sprawia, że klejnoty tej marki stają się cennymi dziełami sztuki.

 

więcej

Marka Vanrycke jest ukłonem w stronę nowoczesnego minimalizmu. Pochodząca z Paryża Lise Ferreira od niemal 20 lat projektuje ekskluzywną biżuterię dla nowoczesnych kobiet, które cenią elegancję, styl i wysoką jakość. Uniwersalność i niekwestionowane piękno kolekcji sprawiają, że łatwo można ją dopasować zarówno do codziennych, jak i nieco bardziej wyszukanych stylizacji. Proste i gustowne elementy można dowolnie ze sobą zestawiać tworząc unikatowe stylizacje. Kultowe naszyjniki Make a Wish czy Angie stały się znakiem rozpoznawczym marki Vanrycke na całym świecie, a projekty Lise pokochały największe gwiazdy, jak: Rihanna, Beyoncé, Bella Hadid, Jessica Alba czy Chiara Ferragni.

więcej

Redline to francuski dom jubilerski położony w samym sercu Paryża przy Rue Saint Honore. Motywem przewodnim wyrobów tej marki jest koncepcja diamentu na bransoletce ze sznurka. Połączenie idei czystości szlachetnego kamienia z delikatnym sznurkiem czyni każdą bransoletkę czymś wyjątkowym.

„Podążaj za linią czerwonego sznurka – ścieżką miłości i ochrony.”

więcej

Remida&Tornaghi to rodzinna marka biżuterii założona ponad 40 lat temu w centrum Monzy. W procesie tworzenia biżuterii przywiązuje się tu ogromną wagę do każdego szczegółu – od projektu pojedynczego elementu, po wybór kamieni szlachetnych. W wyniku tego procesu powstają wyjątkowe klejnoty dla osób, dla których biżuteria jest zarówno sposobem bycia, jak i cennym luksusem.

więcej