Franczyza

Biżuteria srebrna HOS&me

Biżuteria – która z kobiet jej nie uwielbia? Pierścionki, kolczyki, naszyjniki czy bransoletki stanowią nieodłączny element każdej stylizacji. Nie tylko uzupełniają nasz strój i nadają mu wyjątkowego, szykownego charakteru, ale również podkreślają naszą urodę i pozwalają na wydobycie z niej tego, co najpiękniejsze.

Biżuteria to element naszej garderoby, który powinien służyć nam przez lata dlatego też warto zdecydować się na produkt wysokiej jakości od zaufanego producenta.

W salonie HOS&me znajdziemy produkty wielu marek, a wykwalifikowani specjaliści będą w stanie dobrać biżuterię specjalnie dla nas.

HOS&me to projekt realizowany od 2005 roku, który w swoim portoflio posiada luksusowe kolekcje dla każdego klienta. W ofercie HOS&me Concept Store znajdują się firmy:

Kolekcja biżuterii HOS&me często gości w czołowych magazynach ciesząc się powodzeniem wśród kobiet w każdym wieku, w tym gwiazd polskiego oraz światowego show biznesu. Z każdą odsłoną nie przestaje zaskakiwać i budzić zachwytu.

Dzięki współpracy z najlepszymi fachowcami w dziedzinie marketingu i merchandisingu w HOS&me wita nas zapach świeżych kwiatów i piękny skandynawski design.

Marka HOS&me dba o właściwy dobór oraz ciągły wzrost kwalifikacji personelu sklepów franczyzowych ze znakiem HOS&me, m.in. poprzez organizowanie szkoleń. Prowadzą je fachowcy z poszczególnych działów firmy, a także eksperci zewnętrznioraz projektanci.

Jeśli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy na zasadzie franczyzy lub złożeniem zamówienia do salonów jubilerskich prosimy o kontakt:

Artur Oszast · E-mail: artur@hosandme.pl · Tel.: +48 22 625-08-81