Poznaj HOS&me

HOS&me Mokotowska 63

HOS&me to świat biżuterii w którym klasyka tworzy doskonałe połączenie z nowatorstwem i wytworną elegancją. Każda kobieta odnajdzie w nim siebie, a przy tym podkreśli swój niepowtarzalny i indywidualny charakter.

Na polski rynek firma wprowadziła wyjątkowe i niespotykane dotąd marki skandynawskie oraz europejskie m.in. z Danii, Francji, Holandii oraz Szwajcarii. Te unikatowe, dopracowane w każdym calu rękodzieła wzajemnie się uzupełniają, a tym samym spełniają oczekiwania, odzwierciedlają styl bycia i podkreślają image każdej klientki obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Ukazują jej świat niespotykanego dotychczas designu biżuterii tworzonej z niezwykłą pasją i miłością do elegancji, natury oraz kobiet.

Diamenty, szmaragdy, rubiny czy kamienie księżycowe łączą się z pokrytymi złotem lub srebrem elementami, czego efektem są m.in. kolczyki, naszyjniki, bransoletki, pierścionki oraz zawieszki. Każdy wyrób tworzy z najnowszymi, sezonowymi trendami duet doskonały.

Firma wprowadziła na polskie salony wiele marek których biżuteria doskonale sprawdzi się zarówno podczas niezobowiązującego spotkania towarzyskiego, biznesowego, jak i eleganckiego przyjęcia.

Klasyczną duszę marki Ti Sento Milano przełamuje królewska wytworność wyrobów od Ole Lynggaard, finezja i wyrafinowanie Rita&Zia, delikatność zafundowana przez Julie Sandlau oraz nowatorstwo X by Trollbeads.

Marka HOS&me powstała w październiku 2011 r., jednak tradycja firmy sięga roku 2003, kiedy to prym wiodły w niej wyroby od Dyrberg/Kern.

HOS&me jest nie tylko prekursorem nowatorskiego i eleganckiego stylu
w biżuterii, ale również designu w jakim nie urządzono dotąd żadnego salonu jubilerskiego w Polsce. Każdy ze sklepów, to wystrój będący efektem spotkania dopracowanej w każdym calu elegancji z klasyką. Delikatne gabloty, kwiaty, meble - wszystko to tworzy idealną całość, która przenosi klientki do świata piękna
i wyjątkowości.

Wyroby HOS&me wielokrotnie pojawiają w czołowych magazynach. Dużym zainteresowaniem cieszą się wśród kobiet w każdym wieku, w tym gwiazd show biznesu. To biżuteria stworzona z myślą o osobach, dla których nie jest ona jedynie dodatkiem do stroju, ale jego najważniejszym elementem, stanowiącym
o indywidualności, osobowości i stylu jej posiadacza.
Wszystkie kobiety mogą dzięki niej poczuć się wytwornie, bez względu na możliwości finansowe.

HOS&me Mokotowska 63 Be Christensen
Dodaj opinię