X by Trollbeads

Inspiracje

X by Trollbeads
X by Trollbeads
X by Trollbeads
X by Trollbeads
X by Trollbeads
X by Trollbeads
X by Trollbeads
X by Trollbeads
X by Trollbeads
X by Trollbeads

X by Trollbeads w programie TVN Style - Pani Gadżet

X by Trollbeads

Marka Trollbeads pojawiła się na świecie jako "Troldekugler" w 1976 roku w małym sklepie z biżuterią w Kopenhadze i była twórcą oryginalnej koncepcji nawlekania koralików na bransoletkę. Wprowadzając linię X by Trollbeads, producent po raz kolejny przedstawił całkowicie nowy i ekscytujący pomysł na biżuterię.

Trollbeads to znakomita kolekcja biżuterii z wymiennymi elementami, w sercu której znajdują się wyjątkowe koraliki.
Każdy model w kolekcji Trollbeads ma swoją własną historię, czerpiąc inspirację z mitologii, astrologii, bajek, przyrody, różnorodności kultur, oraz z dobrze znanych sytuacji życia codziennego.

To właśnie różnorodność jest tym, co pozwala Klientkom na zupełnie wyjątkowe doświadczenie. To właśnie Wy stajecie się projektantkami spersonalizowanej biżuterii, za każdym razem wybierając, jaką historię chcecie opowiedzieć. Kobiety w ponad 50 krajach odkryły już tę wyjątkową koncepcję, która sprostała wysokim wymaganiom dotyczącym jakości - jednocześnie zaspokajając indywidualny gust i preferencje.

W biżuterii Trollbeads stosuje się najwyższej jakości surowce takie jak: 18 karatowe złoto, srebro najwyższej próby, włoskie szkło Murano, perły, bursztyn i drogocenne kamienie.

A ich wykonanie to piękne połączenie tradycyjnych i nowoczesnych technik produkcji. W 2001 roku Trollbeads rozpoczął projektowanie koralików ze szkła, które szybko stały się obiektem pożądania. Trollbeads to marka powszechnie znana na całym świecie ze swojej niezwykłej metody tworzenia ze szkła. Każdy koralik jest bowiem wykonywany ręcznie z czerwonego szkła, na otwartym ogniu, co sprawia, że każdy z nich jest w pełni wyjątkowy i na świecie nie istnieje drugi taki sam.

Trollbeads to część duńskiego projektowego dziedzictwa, które znane jest ze swojej prostoty, funkcjonalności i wysokiej jakości.
To właśnie design jest najważniejszą częścią Trollbeads, a wykonanie zawdzięcza projektantom, którzy używają najwyższej jakości materiałów oraz umiejętności rzemieślniczych.

Po dzień dzisiejszy, ponad 60 projektantów miało swój udział w tworzeniu kolekcji Trollbeads.

Trollbeads zdobyło międzynarodowe uznanie artystyczne i były wystawiane w m. in. Chicago i Nowym Jorku na wystawie
Objects & Functional Art.

X by Trollbeads jest nową unikalną formą biżuterii. Stworzona dla Ciebie, aby stworzyć nieprzewidywalne kombinacje,
które pozwolą na wyrażenie Twojego własnego stylu – jednym ruchem. Odkryj Twój...

Skompletuj swoją bransoletkę w naszym sklepie online

Przejdź do X by Trollbeads w sklepie Online